Dell | KB216 | Multimedia | Wired | US | Black | Numeric keypad
- TootjadDell
- Mudel: 580-ADHK
- Saadavus: 5
-
16€
Dell | KB216 | Multimedia | Wired | US | Black | Numeric keypad
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 462 mm |
| Gross depth master carton | 473 mm |
| Gross height (mm) | 155 mm |
| Gross height master carton | 187 mm |
| Gross weight | 0.543 kg |
| Gross width (mm) | 30 mm |
| Gross width master carton | 315 mm |
| Hiir kaasa arvatud | No |
| Kaasnevate toodete arv | 1 pc(s) |
| Kiirklahvid | Yes |
| Klaviatuuri kujutegur | Standard |
| Klaviatuuri mõõdud (l x s x k) | 442 x 127 x 24.4 mm |
| Klaviatuuri paigutus | US |
| Klaviatuuri stiil | Straight |
| Klaviatuuriga integreeritud seadmed | No |
| LED-indikaatorid | Yes |
| Liides | USB |
| Materjal | Plastic |
| Net weight | 0.383 kg |
| Net weight master carton | 5.43 kg |
| Numbriklaviatuur | Yes |
| Otstarve | PC/server |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 160.00 g |
| Pinnakujundus | Monotone |
| Producer | Dell |
| Producer product name | KB216 |
| Seadme liides | USB |
| Soovituslik kasutus | Universal |
| Tagantvalgustus | No |
| Täismõõdus klaviatuur | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.16 kg |
| Tare weight master carton | 0.474 kg |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toiteallika tüüp | USB |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Multimedia |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Volume (m3) | 0.0021483 m |
| Warranty | 1 year warranty year(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Windows-klahvid | Yes |
Sildid: dell kb216 multimedia wired us black numeric keypad, 580-adhk, dell, klaviatuurid





